A1 Magnetic Suction Mount - MagSafe & Qi2 Compatible Autohouder

  • A1 Magnetic Suction Mount - MagSafe & Qi2 Compatible Autohouder
  • A1 Magnetic Suction Mount - MagSafe & Qi2 Compatible Autohouder
  • A1 Magnetic Suction Mount - MagSafe & Qi2 Compatible Autohouder
  • A1 Magnetic Suction Mount - MagSafe & Qi2 Compatible Autohouder
  • A1 Magnetic Suction Mount - MagSafe & Qi2 Compatible Autohouder
  • A1 Magnetic Suction Mount - MagSafe & Qi2 Compatible Autohouder
€ 21,99
€ 20,89 vanaf 2 stuks

Kies uw variant:

  • Op voorraad
  • Gratis verzending NL & BE
  • Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden

A1 Magnetic Suction Mount

Met deze magnetische telefoonhouder kunt u uw telefoon op vrijwel elk vlak oppervlak bevestigen: van de spiegel in de badkamer tot de voorruit van uw auto.

  • Telefoonhouder met zuignap
  • Vrijwel overal te bevestigen
  • Komt met onderplaat voor bevestiging op niet-gladde oppervlakken
  • Comptible met MagSafe en Qi2 magneten in o.a. iPhone en Samsung
  • Losse ringen meegeleverd voor telefoons zonder MagSafe of Qi2
  • 360 graden draaibaar en kantelbaar

Compatible met MagSafe en Qi2

Deze telefoonhouder compatible met de magnetische ring die MagSafe en Qi2 gebruiken. Deze is aanwezig in steeds meer telefoons én steeds meer telefoonhoesjes, waardoor het super eenvoudig en gebruiksvriendelijk is om uw telefoon aan de houder te bevestigen. Mocht uw telefoon of hoesje de benodigde magnetische ring niet bevatten, worden er 2 losse ringen meegeleverd die u op uw toestel kunt plakken.

Overal te Bevestigen

De mogelijkheden om deze houder te plaatsen zijn zo uitgebreid, dat het niet mogelijk is om alle opties te benoemen. Laat uw creativiteit de vrije loop en bevestig uw toestel in de keuken, badkamer, op kantoor, aan uw laptop, in uw auto, op de boot of waar u maar wilt! Zolang er een vlak oppervlak is waar u de zuignap op vast kunt maken, kunt u uw telefoon daar een plek geven.

Zuignap met Vergrendeling

Uiteraard vertrouwt u uw telefoon niet toe aan een simpele zuignap. Deze telefoonhouder is dan ook meer dan alleen dat! Als u deze houder wilt bevestigen, drukt u de zuignap tegen het oppervlak, en schuift vervolgens de vergrendeling opzij om zo de zuignap aan te trekken. Zo weet u zeker dat uw toestel veilig vast zit.

Lees minder

Voor welk toestel?

Compatible met MagSafe en Qi2 magneten die in steeds meer telefoons en hoesjes aanwezig zijn.

Eigenschappen

Artikelcode 55859
EAN 8719657966783
Merk CaseMania
Kleur Aluminium en Kunststof

In de verpakking

1 x A1 Magnetic Suction Mount
1 x Onderplaat
2 x Losse magnetische ring

Wellicht ook interessant

Menu


Onze Merken
Zakelijk Inloggen Klantenservice